Üstün Taraf - High Ground Sansürsüz İndir

Üstün Taraf – High Ground Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Üstün Taraf - High Ground Sansürsüz İndir

1.Dünya Savaşı sırasında keskin nişancı olarak savaşan ve sonrasında Avustralya’nın kuzey bölgesine gönderilen Travis, burada yaşayan yerliler arasında çıkmış olan çatışmayı yönetmekle görevlendirilir fakat Travis, operasyonun kontrolünü kaybedince çok şey ters gider korkunç sonuçlar meydana gelir. Ortada kalan tek şey büyük bir katliam ve o katliamdan sağ kalmış tek bir çocuktur.Travis’in üstleri yaşanan bu olayları kapatmak için olayın üstünü örtmeyi planlar ancak Travis bu şekilde devam edemez ve görevinden ayrılır. Aradan geçen uzun  yılların ardından geçimini ödül avcısı olarak kazanmaya başlar ve Travis Tekrardan göreve çağırılır. Travis, 12 yıl önceki katliamdan sağ kurtulan bir genci yanında çalışması için alır,  İngilizler için çalışan bu adam aslen geçmişteki olayları Travis önüne serilmesine sebep olacaktır. geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Travis ve bu kabile geçmişteki katliama sebep olanlar arasında bir mücadele başlayacaktır. Kabileye yardım ederek geçmişinden arınmaya çalışan Travis’in kendi halkına karşı başlattığı bu isyanda yaşanılanları bizlere yansıtan üstün taraf filmi büyük ilgi ve merakla izlenmektedir. Bizler de sizlere iyi seyirler diliyoruz.

Üstün Taraf - High Ground Sansürsüz İndir

Üstün Taraf - High Ground Sansürsüz İndir

Üstün Taraf - High Ground Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Üstün Taraf – High Ground Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR