Utanç – Shame Sansürsüz İndir

Utanç – Shame Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Utanç – Shame Sansürsüz İndir

Cinsel olayların konu olarak işlendiği filmde Brandon sekse düşkün birisidir. Her sabah uyandığından geceye kadar her zaman aklında seks vardır. Karşı cinslerini ise sadece bir obje olarak görmeyen bu adam interneti sadece porno ve erotik film izlemek için kullanmaktadır. Kısa bir süre sonunda bu durumun zararlı yönlerini keşfederek bundan kurtulmanın yollarını aramaktadır.
Senaryosu Abi Morgan ve Steve McQueen’e ait olan filmin kadrosunda Fassbender ve Mulligan dışında James Badge Dale ve Nicole Beharie de bulunuyor.

20011 yılında gösterime giren Utanç – Shame filmi, dram erotik ve psikolojik türde güzel bir film. Utanç – Shame filmi, bir İngiliz yapımı film için hiçte soğuk bir film değildi. Film biraz durağan başladı ama sonrasında beni etkilemeyi başardı. Farklı bir senaryo faklı bir hikaye, yönetmeni ve senaristi başarılı buldum. Bazı mesajlar içeren bir yapım. Utanç – Shame filmini evinizin rahat ortamında izlemek istiyorsanız, indirbakalim.com sitesinden ücretsizi indirip izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Utanç – Shame Sansürsüz İndir

Utanç – Shame Sansürsüz İndir

Utanç – Shame Sansürsüz İndir

 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

BENZER İÇERİKLER
Utanç – Shame Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR