What We Wanted Sansürsüz İndir

What We Wanted Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

What We Wanted Sansürsüz İndir

Duygusal anlarla dolu filmleri severlerin mutlaka izlemesini önerdiğimiz. İzlerken düşündüren, çoğu yüreklere dokunacak tarzdan bir yabancı sinema filmidir. Bu filmde olan şey saf dram ve gerçek duygulardır. Bir filmde bu tarzdan şeyler görmek beni sizi filme çekmesin de ne yapsın? Filmin konusuna değinirsek film şu şekildedir; Alice ve Niklas adında olan çiftin bazı problemleri üzerine kendilerini iyi hissetmek adına gidecekleri bir tatil de yaşayacakları ve fark edecekleri olayları anlatıyor. Çiftin bahsettiğim problemi çocuklarının hiçbir şekilde olamamasıdır. Çiftin başvurmadığı tıbbi çözüm de kalmamakla birlikte bunu kendilerinde olan büyük bir eksik olarak görmektedirler. Ve bu problemin getirisiyle birbirilerine zarar vermektedirler.  Bahsettiğimiz zarar hem fiziksel hem de ruhsal manadadır. Bu yüzden kendilerini daha iyi hissetmek adına gittikleri tatil yerinde kendilerinin zıttı bir durumu yaşayan yan komşularının yaşadıklarını görünce bazı şeylerin farkına vararak  bazı şeylerin bi anlamı olmayabileceğinin farkına varırlar. İzlemekten pişman olmayacağınızı vaat ediyor sizleri büyük dersler çıkaracağınız bu eşsiz film ile baş başa bırakıyoruz.

What We Wanted Sansürsüz İndir

What We Wanted Sansürsüz İndir

What We Wanted Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
What We Wanted Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR