Whiplash Sansürsüz İndir

Whiplash Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Whiplash Sansürsüz İndir

Müziğin, sanatın en güzel halini, en zorlu halini izleyeceğimiz bu film, sanatçıların, sanat işinin zorluğunu açık bir şekilde yansıttır. Başarının terini göreceğimiz bu filmde adeta kendimiz filmin bir parçasıymışız gibi kendimizi filme adayacağız. Whiplash filmin konusu şu şekildedir, film genç olan bir müzisyenin öykünü anlatıyor. Küçüklüğünden beri bateri çalmayı seven Andrew, işinde tam anlamıyla bir usta olmak ister. En iyisi olmak ister. Üniversite tercihinde ülkedeki en iyi müzik okulu olarak nitelendirdiği Shcarffer Konservatuarı’na girer. Andrew 19 yaşında olmasına rağmen dersleri sonrası da tüm gücüyle antrenman yapar. Bir gün, okuldayken antrenman yaparken okulun en sert hocası olan caz duayeni Terence Fletcher’ın dikkatini çeker. Sonra Fletcher Andrew’i okuldaki sadece en parlak olan öğrencilerinin içinde olduğu, seçildiği ve sürekli yarışmalara hazırlanan “studio band” adındaki gruba seçer. Başarılı olduğu kadar acımasız olmasıyla  da bilinen Terrence, Andrew’un kapasitesinin sonuna kadar zorlar ve onun son elinden geleni değil daha fazlasını yapana kadar asla başarmış saymayacaktır. Genç bateristin önünde sadece mesleki bir test değil, psikolojik bir sınav da  olacaktır. Emeğin en başarılı halini izleyeceğimiz bu filmde sanata saygımız kat kat artacaktır. Filmin başından sonuna kadar uğraşan Andrew bizlere büyük örnek olacak düzeyde ve başarıda olacaktır. Bilirsiniz izleyiciyi böyle şeyler oldukça heyecanlandırır. Bence sanat adına yapılmış en iyi filmlerden biri olarak nitelendirilen bir filmdir. Hayali için sabrını ve gücünü zorlayan Andrew’in bu serüveni sizlere ışık olması dileğiyle iyi seyirler diliyorum.

Whiplash Sansürsüz İndir

Whiplash Sansürsüz İndir

Whiplash Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Whiplash Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR