Yarım Kalan Mucize Sansürsüz İndir

Yarım Kalan Mucize Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Yarım Kalan Mucize Sansürsüz İndir

1940’lı yıllar… 2. Dünya Savaşı atmosferinde, Anadolu’da açlık ve sefaletin doruğa çıktığı zamanlar… Nahide, acımasız koşulları yaşayan fakat yaşadıklarının bilincinde olmayan zavallı kızlardan biridir. Kendinden yaşça bir hayli büyük toprak ağasıyla evlendirilmek istenen en yakın arkadaşının intihar etmesi Nahide’nin zihninde onarılmaz yaralar açar. Bu olay üzerine ilkokul öğretmeni onun bu yazgıyı değiştirmesini ister. Bunun en iyi yolu Nahide’nin Köy Enstitüsü’ne gitmesidir. İşler düşünüldüğü gibi kolay olmayacaktır. Babasının yaklaşımı ve feodalitenin baskısı Nahide’yi bir uçurumun kenarına sürükler. Nahide kararlıdır; okula gidecektir.

Filmin başrolünü, yapımcılığını da üstlenen Nihan Belgin sırtlanırken kadroda kendisine Yetkin Dikinciler, Dolunay Soysert, Umut Beşkırma ve Ayten Uncuoğlu eşlik ediyor.

Yarım Kalan Mucize filmi, 2013 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Yarım Kalan Mucize filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Film, 1940 yıllarında 2.Dünya Savaşı sırasında, Türkiye savaşa girmese de Anadolu halkı bu savaştan çok etkilenmiştir. Filmin hikayesi, o zamanlar Anadolu’da kurulan bir köy enstitüsünde geçiyor. Anadolu’nun küçük bir köyünde okumak isteyen bir genç kızın, bütün zorluklara rağmen eğiteme devam etme azmine tanık oluyoruz. Okumaya çalışan bir grup öğrenci, kendilerini eğitime adayan öğretmenler ve onlara her türlü zorluğu çıkartan cahil halk kitlesi. Hatta karşı çıkışlar şiddete kadar varıyor.

Yarım Kalan Mucize Sansürsüz İndir

Yarım Kalan Mucize Sansürsüz İndir

Yarım Kalan Mucize Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Yarım Kalan Mucize Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR