Yarına Tek Bilet Sansürsüz Full İndir

Yarına Tek Bilet Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Yarına Tek Bilet Sansürsüz İndir

Ankara’dan İzmir’e yaklaşık 14 saat sürecek bir tren yolculuğu ve o trendeki birbirini tanımayan aynı koparmanda kalacak olan iki yabancının romantik hikâyesini konu alıyor Yarına tek bilet filmi. Leyla ve Ali trende aynı koparmanda yanlışla denk gelmiştir. Birbirini tanımayan birbirinden habersiz bir şekilde eski sevgililerinin düğünlerini basıp onları neden terkettiklerinin hesabını soracaklardır. Ama ikisinin de eski olan sevgililerinin birbiriyle evlendiklerinden haberleri yok. Tabi tanışma Faslı başladıkça bunun farkına varıyorlar. İkilinin sürtüşmeyle başlayan tanışma Faslı vs derken birbirini tanıyıp geçmişlerine sünger çekme arzularının olduğunu ve Kendi yaptıklarıyla yüzleşme arzusuyla gelişen romantik bir yolculuk. Filmdeki sahneler diyalog üstüne kurulu basit ama derin bir filmdir. Film insanın bişeyler uğruna çaba göstermesinin bazen değmediğini bazen bazı şeyleri oluruna bırakıp önüne bakmak olduğu algısını ve mesajını izleyiciye empoze etmektedir. Ders verir nitelikte de olan bu filmin müzik ağırlıklı olması da etkilemiştir genç kitleyi. Eğlencenin de olduğu bir film tadında bir film. Gereksiz sahnelerin olmadığı kısa ama öz olan filmin ilkleri vardır ülkemizde.Film Netflix’in ilk yerli filmi olmasıyla da dikkat çekmiştir. Ayrıca tek mekan çekilen film sadece iki oyuncu ile çekilmiş olması da izleyicilerin dikkatini üstüne çekmiştir. Sizleri gerçek hayatta yaşanabilecek gerçeklikte olan bu durumun ekrana yansımış hali olan Yarına tek bilet ile başbaşa bırakıp iyi seyirler diliyorum.

Yarına Tek Bilet Sansürsüz İndir

Yarına Tek Bilet Sansürsüz İndir

Yarına Tek Bilet Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

Yarına Tek Bilet Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR