Yeraltı Sansürsüz İndir

Yeraltı Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Yeraltı Sansürsüz İndir

Türk sinema tarihinin en değerli isimlerinden biri olarak gösterilen Zeki Demirkubuz tarafından 2012 yılında izleyiciyle buluşan ve birçok ulusal ve uluslararası ödüle layık görülen Yeraltı, Dostoyevski’nin Yeraltından Notlar adlı romanından yararlanılarak yaratılan bir kurgu ile hazırlanmış baş rolünde Engin Günaydın’ın yer aldığı toplamda 1 saat 47 dakikalık dram kategorisinde bir baş yapıt olmaya aday film olarak gösterilebilecektir.

Yönetmen koltuğunda Zeki Demirkubuz’un oturduğu Yeraltı, 12 Ocak 2012 yılında ülkemizde sinemalarda yerini almış dram ve psikoloji alanındaki en iyi filmlerden biri olarak göze çarpmaktadır. Filmin geneline bakıldığında aslında ünlü rus roman ve hikaye yazarı Dostoyevski’nin Yer Altından Notlar kitabından uyarlama olduğu anlaşılan filmin senaryo metni ve hikayesi de filmin yönetmenliğini üstlenen Zeki Demirkubuz tarafından yapılmış ve hazırlanmıştır. Filmin bu denli kaliteli olmasının bir diğer sebebi de, yapıttaki görüntü kalitesi ve sanat açısından filmin izleyiciye kattığı artılardır. Öyle ki, Yeraltından Notlar’ın görüntü yönetmenliği Türksoy Gölebeyi tarafından yapılırken sanat yönetmenliği koltuğunda ise Nihan Güneş oturmaktadır. Filmin dağıtıcılığını Tiglon film şirketi üstlenmiştir.

Engin Günaydın, Nergis Öztürk, Serhat Tutumluer, Nihal Yalçın, Murat Cemcir, Feridun Koç, Serkan Keskin, Sarp Apak gibi çok ünlü ve başarılı birçok sanatçıdan oluşan oyuncu kadrosu ile kalitesine kalite katan Yeraltı, uluslarası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde kullanıcılar tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 10 puan üzerinden 7.2 almayı başarmıştır.

Yeraltı filminin konusu ise genel olarak aynı Fyodor Dosttoevsky’in romanındaki gibi bir kişinin anlatımı üzerinden yapılmaktadır. Filmin başrolünde olan Muharrem isimli karakter, arkadaşlarının kendinden ne kadar nefret ettiğini çok iyi bilmekte ve aynı zamanda kendisi de onlardan nefret etmektedir. Esas olay örgüsünün bu yemek ile başladığı Yeraltı filmi, İstanbul Film Festivali’nde “En İyi Yönetmeni”, “En İyi Sinematografi”, “En İyi Erkek Oyuncu” ödüllerini almış Dubai Film Festivali’nde ise “En İyi Film” ve “En İyi Erkek Oyuncu” ödüllerini alarak sadece izleyicisi nezdinde değil aslında sinema eleştirmenleri ve ciddi, objektif otoriteler nezdinde de ne kadar kaliteli bir yapım olduğunu kanıtlamıştır.

Yeraltı Sansürsüz İndir

Yeraltı Sansürsüz İndir

Yeraltı Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Yeraltı Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR