Yeşil Yol – The Green Mile Sansürsüz İndir

Yeşil Yol – The Green Mile Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Yeşil Yol - The Green Mile Sansürsüz İndir

Green mile Türkçe haliyle yeşil yol filmi yıllardan beri hemen hemen herkesin izlediği ama izlemekten bıkmadığı ender bir filmdir. Konusu, oyunculuğu, işleyişi ile izleyenleri kendine hayran bırakıp, hüzünlendiren bu film yabancı sinemanın unutulmaz filmleri listesinin de başlarında geliyor. Filmin konusu şu şekildedir.  Green mile bir hapishane görevlisi ve mahkûm arasında geçen öyküyü anlatan bir filmdir. Hapishane görevlisi olan Paul, idam kararına mahkûm edilen mahkumları son yolculuklarına uğurlamaktadır. Çalıştığı süre zarfında çoğu kişiyi idama mahkum etmiştir. Bu sefer ise idama mahkum edilen John Coffey adında korkunç görünümlü bir adam hapishaneye gelir. İdam edilecek bu adam iki küçük kızı çocuğunu öldürme suçundan dolayı idam kararı verilmiştir. John korkunç görünümlü olsa da bu görünümün altında çok naif, saf bir ruh yapmaktadır. Coffey mucizelere sahip bir adamdır. Dünya ötesi mucizelere sahiptir. Coffey’in karakterini, yaptığı mucizelere şahit olan Paul Coffey’in masum olduğunu fark etmiştir. Bir fareye bile zarar vermeyecek sevgide, incelikte, masumlukta olan Coffey ile Paul arasında çok büyük bir dostluk, bağ oluşmuştur. Masum olmasına rağmen idam edilecek olan Coffey için Paul’un elinden hiçbir şey gelmez.  Ve John Coffey elektrikli sandalyede idam edilir. İzleyenleri göz yaşlarına boğacak bu film gerçekten de başarısını kat kat hak eden bir kalitede ve yapımdadır. Bizi düşündüren, düşündürdükçe geçmişin hatta şuanın bile adaletini sorgulattıran bir başyapıttır.  Green mile yani Yeşil yol, herkesin bir gün geçeceği bir kaçınılmaz yoldur. Yıllardan beri sürekli gündemde olan izlememiş insan sayısı oldukça az olan bir filmdir. Sizlere duygu yüklü, kaliteli dakikalar sunacağına inandığımız Green Mile ile sizleri baş başa bırakıp iyi izlenimler sunuyoruz.

Yeşil Yol - The Green Mile Sansürsüz İndir

Yeşil Yol - The Green Mile Sansürsüz İndir

Yeşil Yol - The Green Mile Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Yeşil Yol – The Green Mile Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR