Yıldızlararası – Interstellar Sansürsüz İndir

Yıldızlararası – Interstellar Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Yıldızlararası - Interstellar Sansürsüz İndir

Uzay temalı olan,izlerken zihinlerin bambaşka düzeylere geleceği en iyi yabancı yapım olan interstellar ( Yıldızlararası) filmi bilim kurgu dalında bir şaheser olarak nitelendirilir. yakın bir çağ diliminde geçen bu film Dünya gezegeninin  artık insan alemi için yaşanabilir bir duruma gelmemesini işliyor. Bahsettiğimiz bu durum dünya içinde artık yaşanmak zor olması, yaşamak için gerekli olan şartların artık yaşanmamaya başlamasıdır. Ekinler yeşermeyi bırakıp artık ölmeye başlar, İnsanlar yiyecek bulmakta artık zorlanmaktadır. İnsanın en temel ihtiyacı olan beslenme dünyada oldukça zor bulunan ve insan neslinin tehlikede olduğu bir dönem yaşanıyor. Nasa dünya dışından yaşanabilir gezegen olduğu umuduyla uzaya bir takım bilim adami yollayacaktır. Bunlardan biri olan Cooper, ve kızı Murph bu görev için önemli insanlardır. Çünkü Murph  bir takım hayalet gördüğünü iddia ediyor, şizofren olduğunu düşündüğü ailesi ve Nasa sonradan bunu uzayla bağdaştırıp kara delik görevini başlatırlar. Bakalım insan oğlu yaşanabilecek bir gezegen bulup neslini kurtarabilecek midir. İnterstellar filmi çıktığı dönemden bu yana gerçekten olan üstü senaryosuyla büyük sese getirmeyi başarmıştır. İzledikçe tekrar tekrar izleyip kavramaya çalışacağınız bu film senaryosuyla bilime büyük ışık oluyor. İzleyenlerin uzaya , bilime olan ilgisini de kat kat artırdığına inandığım bu film gerçekten sinema sektörü için adeta bir şaheser. Büyük bir emek, yapım,olan interstellar (Yıldızlararası ) filmi oldukça kalite kokan ciddi anlamda nadir bir filmdir. İzlerken dopdolu dakikalar geçireceğinize garanti veriyor iyi seyirler dilerim.

Yıldızlararası - Interstellar Sansürsüz İndir

Yıldızlararası - Interstellar Sansürsüz İndir

Yıldızlararası - Interstellar Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Yıldızlararası – Interstellar Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR