Yok Artık Sansürsüz İndir

Yok Artık Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Yok Artık Sansürsüz İndir

Yok Artık filmi tam gaz komedi sloganıyla kendi ismini duyurduğunda sinema severler tarafından bu kadar beğenileceğini düşünmemesine rağmen komedi, aksiyon ve macera dalında yerli filmler içerisinde yakaladığı bu başarıyla bir Yok Artık serisi yaratmayı başardı ve ilk filmin ikinci filmi de çekildi. Serinin ilk filmi olan Yok Artık, Türkiye’nin merkezi haline gelmiş ve kozmopolit bir şehir haline gelen İstanbul şehrinde taksici olarak çalışan Fikret isimli karakterin, İstanbul’un yoğun trafiğinde sabahtan akşama kadar araba sürmesi, türlü türlü insanlarla uğraşması ile başlayan olayları konu edinen hikayesiyle sizleri birbirinden eğlenceli ve komik dakikalar yaşatmaya davet ediyor adeta.

TAFF Pictures film şirketi tarafından yapımcılığı üstlenilen Yok Artık, senaryosu Serkan Altuniğne tarafından kaleme alınan ve hikayesi kurgulanan bir filmdir. Yönetmen koltuğunda Caner Özyurtlu otururken, görüntü yönetmeni Mehmet Başaran üstlenmiş, senaryo metninin kurgusu ise Korhan Koryürek tarafından yapılmıştır. Komedi dalında macera ve aksiyon dolu Yok Artık 2015 yılında sinema salonlarında yerini almış toplamda 3 milyon Türk Lirası hasılat elde etmeyi başarmış 1 saat 39 dakikalık bir hikayeden ibarettir.

Oyuncu kadrosu son zamanların en popüler genç sanatçılarından oluşan serinin ilk filminde Asuman rolüyle Şebnem Bozoklu, Ceyda rolüyle Demet Evgar, Semih rolüyle Çağlar Çorumlu, Fikret rolüyle Erhan Kolçak Köstendil, Faruk rolüyle Serkan Keskin, Cenk rolüyle Murat Akkoyunlu, Melis rolüyle Algı Eke, Ebru rolüyle Ceren Moray, Ahmet rolüyle Necip Memili ve Figen rolüyle Funda Eryiğit bulunmaktadır.

Uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB platformu üzerinde sinemaseverler ve izleyiciler tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 5.8 puan almayı başarabilen serinin ilk filmi sizlere, aileniz veya sevgiliniz ya da çocuklarınızla izlemeye değer aksiyon, macera ve komedi dolu bir serüven sunuyor olacak.

Yok Artık Sansürsüz İndir

Yok Artık Sansürsüz İndir

Yok Artık Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Yok Artık Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR