Yola Çıkmak Sansürsüz İndir

Yola Çıkmak Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Yola Çıkmak Sansürsüz İndir

Bir barda fedai olarak çalışan Samet, babasının yıllar önce evi terk etmesinin ardından evden ayrılmıştır. Annesi ise kardeşi Emre ile yaşamaya başlamıştır. Samet uzun zaman sonra eve geri döner ve kardeşi Emre’ye babalarının izini bulduğunu söyler, babalarının yaşadığı yere birlikte gitmeyi teklif eder. İki kardeş geçmiş hesaplaşmalarını yapmak üzere babalarının yaşadığı Konya’ya doğru bir yolculuğa çıkarlar. Hikayenin diğer kahramanı Ayşe ise bankacı eşi ve yedi yaşındaki kızı Ceren ile birlikte sıradan bir hayat sürmektedir. Kızı okula başladığında okulun güvenlik görevlisiyle karşılaşması hayatlarını değiştirir. İkisi arasında gizli bir ilişki başlamıştır. Ayşe bu ilişkiyi yakalanma korkusu olmadan sürdürürken sonunda işler değişir. Hikayenin iki kahramanı olan Samet ile Ayşe’nin yolları beklenmedik bir şekilde kesişecektir.
Evren Erdem’in ilk uzun metrajlı filminin başrollerinde Ruhi Sarı, İrem Altuğ ve Ozan Bilen başrolleri paylaşıyor.

Yola Çıkmak filmi 2015 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Yola Çıkmak filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Samet, babasının evi terk etmesinden sonra evi terk eder ve bir barda fedai olarak çalışmaya başlar. Annesi küçük kardeşi Emre ile beraber kalmıştır. Uzun bir aradan sonra Samet eve döner. Kardeşi Emre’ye babasını bulduğunu ve onunla yüzleşmeye beraber gitmeyi teklif eder. Filmin diğer kahramanı Ayşe ise bankacı eşi ve kızı Ceren ile mutlu bir hayat sürmektedir. Kızının okula başlamasından sonra, okulun güvenlik görevlisi ile aralarında gizli bir aşk başlar. Bu ilişkiyi yakalanma korkusu olmadan yaşamaktadırlar. Samet ile Ayşe’nin yolları beklenmedik bir biçimde kesişir.

Yola Çıkmak Sansürsüz İndir

Yola Çıkmak Sansürsüz İndir

Yola Çıkmak Sansürsüz İndir

 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

BENZER İÇERİKLER
Yola Çıkmak Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR