Zafere Hücum – The Rush Sansürsüz Full İndir

Zafere Hücum – The Rush Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Zafere Hücum - The Rush Sansürsüz İndir

Zafere hücum The Rush filmi 2013 yapımı bir yabancı sinema filmidir. Aksiyon ve dramanın çok iyi harmanlanmasıyla iki sporcu olan karakterin sonsuz heyecan verici rekabetini izletiyor. Çok iyi analiz edilerek tüyleri diken diken edecek olan hırsın, azimin bütünleştiği bu film gerçek bir yaşam öyküsüdür. James Hunt ve Niki Lauda arasında geçen müthiş rekabetin yansıtıldığı film oldukça ses getirmiştir. Filme baktığımızda film, iki ralli pilotunun 3 yıllık süreçteki inişlerini ve çıkışlarını anlatıyor. Bu pilotlardan biri eğlence hayatını seven, karizmatik, başarılı olan James Hunt’ır, diğeri ise büyük disiplinlilik ile çalışan  zeki olan Niki Lauda’dır. Olaylar şu şekilde gelişir, Alman Grand Prix yarışında ikinci raund’un sonunda yaşadığı kaza nedeniyle yarışı ezeli rakibi olan James Hunt’a veren Lauda, büyük bir hasar alarak hastaneye kaldırılır. Aradan geçen kısa bir zaman sonra hırs ederek, daha öfkeli bir şekilde pistlere döner. İtalyan Grand Prix yarışı ile başlayan bu iki rakibin arasında büyük rekabet oluşarak ikisinin de istediği tek şey vardır, o da dünya şampiyonluğudur. İkili arasında geçen dillere destan olan bu hikayeyi izlerken kendimizi o yarışın bir parçası olarak hissedeceğiz. Çok başarılı olan bu iki ezeli rakibin etkileyici yarışlarını bizlere ilham da olacak seviyededir. Başarı için uğraştıkları, tek amaçları en iyi olmak olan bu azimli ikilinin öyküsü olan The Rush  sadece hız severlerin değil, her türlü izleyici kitlesinin zevk alarak izleyeceği tarzdandır.

Zafere Hücum - The Rush Sansürsüz İndir

Zafere Hücum - The Rush Sansürsüz İndir

Zafere Hücum - The Rush Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Zafere Hücum – The Rush Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR